ÖVRIGT / Speglar / Spegel 4504417
nr 450 4417
nyrokoko, oval, längd: 60, (skador)
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 februari 2007
kl 17:35:32
900 kr
1.000 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.